Publications Office of the EU
Гepмaния-Aichach: Монтажни работи на подвижни прегради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Aichach: Монтажни работи на подвижни прегради

  • Публикувано
    23/12/2017
  • Срок
    01/02/2018
  • Отваряне на оферти
    01/02/2018
  • Възложено
    15/03/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landkreis Aichach-Friedberg
Място на изпълнение
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Местоположение на купувача
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Стопански сектор (основен код по CPV)
45421141 Монтажни работи на подвижни прегради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
179,527.92 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
224,417.27 EUR
Референтен номер на търга
GyM 1140-BA3
Описание

Trockenbauarbeiten Mensa.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Landkreis Aichach-Friedberg
Пощенски адрес: Münchener Str. 9
Град: Aichach
Код по NUTS: DE275
Пощенски код: 86551
Държава: DEU
Основен адрес: https://my.vergabe.bayern.de
По електронен път чрез:
https://my.vergabe.bayern.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/02/2018 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
179,527.92 EUR
Окончателна договорна стойност
224,417.27 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: A.S.T. Sommer GmbH
Пощенски адрес: Rudolf-Diesel Straße 5
Град: Kirchdorf am Inn
Пощенски код: 84375
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.