Publications Office of the EU
Гepмaния-Франкфурт на Майн: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Франкфурт на Майн: Строителни и монтажни работи

  • Възложено
    17/02/2017
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
DB Netz AG (Bukr 16)
Място на изпълнение
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,447,304.29 EUR
Референтен номер на търга
16FEI23930
Описание

— Neubau eines 145 m langen Mittelbahnsteiges in konventioneller Bauweise mit Bahnsteigausstattung (Bahnsteigkategorie 5), Erstellung eines 65 m langen System-Behelfsbahnsteiges, Zugang zum Bahnsteig mit Personentunnel (Lichte Weite 3 Meter, Länge ca. 6 Meter) samt Treppe und Aufzugschacht,
— Neubau einer 30 Meter langen und 2 m hohen Stützwand als Spundwand,
— Erweiterung einer Stahlbeton-Eisenbahnüberführung um 2 Gleisachsen (Lichte Weite ca. 11 Meter),
— Neubau einer zweifeldigen Spannbetonbrücke mit Mittelpfeiler (Spannweite ca. 23 Meter), Zirka 400 qm Straßenbau mit Asphalttragschicht in Zusammenhang mit den Brücken und 100 qm Pflasterfläche als Haltepunktvorplatz,
— Bau einer ca. 200 Meter langen und 2,5 Meter hohen Schallschutzwand,
— Technische Ausrüstung der Personenverkehrsanlage mittels Beleuchtung für 210 Meter Bahnsteig sowie Beleuchtung der Personenunterführung und des Vorplatzes, 50-Hz Stromversorgungsanlage für den Mittelbahnsteig,
— Änderung der TK-Anlage durch zirka 200 Meter neue Kabel, einen Kabelschaltschrank und Schaltarbeiten für den Bahnsteig,
— Erstellung von ca. 14 000 qm Bahnkörper mit ca. 700 Meter Tiefenentwässerung und ca. 900 Meter Kabeltiefbau, 1 800 Meter Gleisbau,
— Verlegung von ca. 930 Meter LST-Kabel, Erstellung von 3 Rammrohr-Signalfundamenten,
— Rodung von ca. 500 qm Gelände mit ca. 50 Bäume, dazugehörige Kampfmittelsondierungen für die Bauwerke und Erstellung der Ausführungsplanung.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
9,447,304.29 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ARGE S13 Troisdorf – Los 5.003
Пощенски адрес:
Град: Bad Hersfeld
Пощенски код: 36251
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.