Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Материали за строеж на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Материали за строеж на сгради

  • Публикувано
    28/12/2018
  • Срок
    30/01/2019
  • Отваряне на оферти
    07/02/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Sección de Asuntos Económicos de las Fuerzas Ligeras
Място на изпълнение
NUTS code: ES611 Almería
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
44111000 Материали за строеж на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
264,460.04 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
20034 18 0193 00
Описание

Suministro de materiales para semipermanente/COP urbana en el CMT Álvarez de Sotomayor.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Sección de Asuntos Económicos de las Fuerzas Ligeras
Национален регистрационен номер: S2801220A
Пощенски адрес: Carretera de Extremadura, km 8,200
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28024
Държава: ESP
Лице за контакт: Sección de Asuntos Económicos de las Fuerzas Ligeras
Основен адрес: https://contrataciondelestado.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/02/2019 10:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.