Publications Office of the EU
Гepмaния-Леверкузен: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Леверкузен: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    01/09/2020
  • Срок
    28/09/2020
  • Възложено
    03/02/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Leverkusen – Fachbereich Recht und Vergabestelle – Zentrale Vergabestelle
Място на изпълнение
NUTS code: DEA24 Leverkusen, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA24 Leverkusen, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
810,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
730,529.15 EUR
Референтен номер на търга
155-2020-Stufe 2
Описание

Fachplanung Technische Ausrüstung gemäß § 1-16 sowie 53-56 HOAI 2013 (Leistungsphase 1-9, Leistungsphase 5-9 reduziert bei Vergabe des Bauauftrages an einen Generalunternehmer)
1. Abwasser-, Wasser- und Gasanlagen,
2. Wärmeversorgungsanlagen,
3. Lufttechnische Anlagen,
4. Gebäudeautomation.
Die Leistungen werden stufenweise in Bauabschnitten beauftragt. Die Beauftragung erfolgt zunächst für Leistungsphase 1-2 für alle Bauabschnitte (1-4). Ab Leistungsphase 3 wird der Bauabschnitt 1 stufenweise weiter beauftragt.
Ein Anspruch auf Weiterbeauftragung der Bauabschnitte 2-4 besteht nicht.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.vmp-rheinland.de/VMPSatellite/notice/CXPTYY1YWSL
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
810,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
730,529.15 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ingenieurbüro Heiming Energie- und Gebäudetechnik
Пощенски адрес:
Град: Köln
Пощенски код: 50668
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.