Publications Office of the EU
Гepмaния-Мюнхен: Услуги по паркова архитектура - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Мюнхен: Услуги по паркова архитектура

  • Публикувано
    12/10/2022
  • Срок
    11/11/2022
  • Възложено
    17/02/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fraunhofer Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V.
Място на изпълнение
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
71420000 Услуги по паркова архитектура
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
65,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
65,000.00 EUR
Референтен номер на търга
70-00212-3900-G Objektplanung Freianlagen
Описание

Durchführung von Bauplanungsleistungen Objektplanung Freianlagen für Fraunhofer ITMP-IIP , Penzberg - Neubaumaßnahme,
Gesamtkosten KG 200-700 (ohne Erstausstattung) max. 14.200.000 netto (ohne Mehrwertsteuer) gemäß II.2.4)
Die Umsetzung des Vorhabens erfolgt im ZBau-Verfahren inkl. Erstellung einer Antrags- und Bauunterlage sowie Wahrnehmung
Konzeptgespräches mit den Zuwendungsgebern.
Festpreisvertrag! Honorar gemäß HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Stufenweise Beauftragung der Leistungsphasen 2-4 und 5-8 HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Beauftragung LPH 5-8 frühestens bei Eingang der genehmigten Antrags- und Bauunterlage.
Honorarzone (§40 HOAI): 3, Honorarsatz (§40 HOAI): Mindestsatz
Höhe der Nebenkosten: 0,04
Der Umbauzuschlag beträgt (%): keiner
Die mitzuverarbeitende Bausubstanz wird wie folgt vergütet: Keine mitzuverarbeitende Bausubstanz.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/ccc746e1-477c-4368-b1ca-36ed3771a71f
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
65,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
65,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Luska Freiraum GmbH
Пощенски адрес: Sudetenlandstraße 75 / 77
Град: Dachau
Пощенски код: 85221
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.