Publications Office of the EU
Фpaнция-Montreuil: Софтуерни пакети за печатници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Montreuil: Софтуерни пакети за печатници

  • Публикувано
    04/07/2015
  • Срок
    10/09/2015
  • Отваряне на оферти
    11/09/2015
  • Възложено
    01/12/2015
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Direction générale finances publiques
Място на изпълнение
NUTS code: FR France
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
48970000 Софтуерни пакети за печатници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
722,856.00 EUR
Референтен номер на търга
DGFIP-FSUP-15015
Описание

Acquisition et maintenance d'un outil de tests de performance ainsi que fourniture de prestations connexes associées d'assistance et d'expertise pour la direction générale des finances publiques.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/09/2015 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
722,856.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Neotys
Пощенски адрес: 389 avenue du Château de Jouques
Град: Gémenos
Пощенски код: 13420
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.