Publications Office of the EU
Фpaнция-Pau: Консултантски услуги относно въздействието върху здравето и безопасността - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Pau: Консултантски услуги относно въздействието върху здравето и безопасността

  • Публикувано
    07/04/2023
  • Срок
    30/05/2023
  • Възложено
    04/09/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ca pau bearn pyrenees
Място на изпълнение
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Стопански сектор (основен код по CPV)
71317210 Консултантски услуги относно въздействието върху здравето и безопасността
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,640,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
Cda 23/25 (13a)
Описание

capbp Coordonnateur du groupement de commande ayant pour membres :La Communauté d'agglomération Pau Béarn Pyrénées (Capbp) - la Ville de Pau (Vdp) - centre Communal d'action Sociale (Ccas) - syndicat Mixte Pau Béarn Pyrénées Mobilités (Pbpm) - commune d'idron - commune de Saint Faust.Accord-Cadre 3 lots multi-attributaires à bons de commande et à la conclusion de marchés subséquentsnombre de titulaire sous réserve d'un nombre suffisant d'offres :Pour le lot 1 : 5pour le lot 2 : 3pour le lot 3 : 6durée : Pour les lots 1 et 2, l'ac débutera à compter du 11 juillet 2023 ou de sa date de notification si elle est postérieure, pour s'achever au plus tard le 10 juillet 2024.Pour le lot no 3, la période initiale de l'ac débutera à compter du 23 octobre 2023 ou de sa date de notification si elle est postérieure, pour s'achever le 10 juillet 2024

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.agglo-pau.fr/marches-publics.html
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.