Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Услуги по безопасност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Услуги по безопасност

  • Публикувано
    04/12/2013
  • Срок
    13/01/2014
  • Отваряне на оферти
    13/01/2014
  • Възложено
    20/03/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
79710000 Услуги по безопасност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
339,329.27 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
417,650.40 PLN
Референтен номер на търга
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Описание

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/01/2014 09:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
339,329.27 PLN
Окончателна договорна стойност
417,650.40 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Пощенски адрес: ul. Powstańców 4a lok. 67
Град: Ząbki
Пощенски код: 05-091
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.