Publications Office of the EU
Гepмaния-Friedrichshafen: Мрежова инфраструктура - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Friedrichshafen: Мрежова инфраструктура

  • Публикувано
    16/12/2016
  • Срок
    13/01/2017
  • Възложено
    12/06/2017
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landratsamt Bodenseekreis
Място на изпълнение
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
32424000 Мрежова инфраструктура
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
544,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2016003847
Описание

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Landratsamt Bodenseekreis
Пощенски адрес: Glärnischstr. 1-3
Град: Friedrichshafen
Код по NUTS: DE147
Пощенски код: 88045
Държава: DEU
Основен адрес: http://www.bodenseekreis.de/start
По електронен път чрез:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
544,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Advanced UniByte GmbH
Пощенски адрес: Paul-Lechler-Straße 8
Град: Metzingen
Пощенски код: 7255
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.