Publications Office of the EU
Чешка република-Zlín: Услуги по третиране на отпадъци от болници и други медицински заведения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Zlín: Услуги по третиране на отпадъци от болници и други медицински заведения

  • Публикувано
    22/11/2014
  • Срок
    13/01/2015
  • Отваряне на оферти
    13/01/2015
  • Възложено
    18/03/2015
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Krajská nemocnice T. Bati, a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90524200 Услуги по третиране на отпадъци от болници и други медицински заведения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,849,736.00 CZK
Референтен номер на търга
14043
Описание

Předmětem veřejné zakázky jsou služby – konečné odstranění nebezpečných odpadů v zařízení, které má povolení k odstraňování nebezpečných odpadů katalogových čísel uvedených v zadávací dokumentaci.
Bližší specifikace veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Zadavatel upozorňuje, že dané výběrové řízení je opakované.
Předchozí výběrového řízení, které bylo zveřejněno dne 5.9.2014 ve Věstníku veřejných zakázek pod ev. číslem 492630, bylo zrušeno dle ustanovení § 84 odst. 1 písm. e) zákona.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Национален регистрационен номер: 27661989
Пощенски адрес: Havlíčkovo nábřeží 600
Град: Zlín
Пощенски код: 762 75
Държава: CZE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/01/2015 11:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
7,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
5,849,736.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SITA CZ a.s.
Пощенски адрес: Španělská 10/1073
Град: Praha 2
Пощенски код: 120 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.