Publications Office of the EU
PL-Варшава: Уреди за диагностика - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Варшава: Уреди за диагностика

  • Публикувано
    21/07/2011
  • Срок
    31/08/2011
  • Отваряне на оферти
    31/08/2011
  • Възложено
    26/09/2011
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33124100 Уреди за диагностика
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
58,324.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
188,345.66 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
17
Референтен номер на търга
WSPRiTS/ZP/37/11
Описание

1. Plecaki medyczne
2. Łyżki światłowodowe jednorazowego użytku
3. Łączniki dreny do ssaków
4. Akcesoria do defibrylatora Lifepak
5. Latarki diagnostyczne
6. Szczypce Magilla
7. Przewód do respiratora T-Bird
8. Kable do systemu wysiłkowego Reynolds
9. Igły doszpikowe
10. Akcesoria do inkubatora Globe Trotter
11. Worek resuscytacyjny - noworodkowy
12. Rękawiczki chirurgiczne
13. Linia infuzyjna
14. Apteczki metalowe, wiszące
15. Analizator przepływu
16. Kalibrator ciśnienia
17. Stół do gipsowania

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/08/2011 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.