Publications Office of the EU
E-Мадрид: Други софтуерни пакети и операционни системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Мадрид: Други софтуерни пакети и операционни системи

  • Публикувано
    15/03/2011
  • Срок
    05/05/2011
  • Възложено
    27/07/2011
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
48900000 Други софтуерни пакети и операционни системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
867,348.39 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,271,537.41 EUR
Референтен номер на търга
DSI 80/2011
Описание

Adquisición actualización y soporte de productos Microsoft 2011-2015.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
867,348.39 EUR
Окончателна договорна стойност
8,271,537.41 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Business Integration
Пощенски адрес: Condesa de Venadito, 1 4a
Град: Madrid
Пощенски код: 28027
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.