Publications Office of the EU
Унгapия-Будапеща: Вакуумни пещи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Унгapия-Будапеща: Вакуумни пещи

  • Публикувано
    03/02/2017
  • Срок
    14/03/2017
  • Възложено
    23/05/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
Място на изпълнение
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Местоположение на купувача
NUTS code: HU110 Budapest
Стопански сектор (основен код по CPV)
42942200 Вакуумни пещи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
180,550,000.00 HUF
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
180,000,000.00 HUF
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

— Laboratóriumi méretű vákuumkemence 1 db,
— Félüzemi méretű vákuumkemence 1 db,
— A kemencék közös hűtő-, vezérlő- és adatgyűjtő-rendszere 1-1 db,
— A rendszer üzembe helyezése, beállítása,
— Min. 12 hónap jótállás az üzembe helyezéstől számítva,
— Az eszközhasználat, -karbantartás betanítása 2 fő részére,
— Szervizszolgáltatás a jótállás időtartama alatt.
Fentiek teljesítése a műszaki leírás szerint.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Pannon Perfect Consulting Kft.
Пощенски адрес: Kohász utca 59.
Град: Budapest
Код по NUTS: HU101
Пощенски код: 1214
Държава: HUN
Лице за контакт: Orosz Endre Tibor
Основен адрес: http://www.bayzoltan.hu
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
180,550,000.00 HUF
Окончателна договорна стойност
180,000,000.00 HUF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Goodwill-Trade Kft.
Пощенски адрес: Bíró P. u. 14.
Град: Hajdúböszörmény
Пощенски код: 4220
Държава: HUN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.