Publications Office of the EU
Итaлия-Avellino: Устройство за магнитен резонанс - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Avellino: Устройство за магнитен резонанс

  • Публикувано
    30/05/2014
  • Срок
    29/07/2014
  • Отваряне на оферти
    31/07/2014
  • Възложено
    13/04/2015
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Място на изпълнение
NUTS code: ITF34 Avellino
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33111610 Устройство за магнитен резонанс
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,622,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,517,388.15 EUR
Референтен номер на търга
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Описание

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/07/2014 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,622,500.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1,517,388.15 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Пощенски адрес: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Град: Milano
Пощенски код: 20126
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.