Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Trnava: Стомана - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Trnava: Стомана

  • Публикувано
    03/07/2018
  • Срок
    04/09/2018
  • Отменено
    10/07/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
HKS Forge,s.r.o.
Място на изпълнение
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
14622000 Стомана
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
332,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Predmetom zákazky je dodávka nástrojovej ocele. Predmet zákazky je rozdelený na dve časti. Predmetom I. časti predmetu zákazky je dodávka 15 000 kg nástrojovej ocele 1.2343 podľa W.Nr. Predmetom II. časti predmetu zákazky je dodávka 60 000 kg nástrojovej ocele 1.2714 podľa W.Nr.
Bližšia špecifikácia jednotlivých častí predmetu zákazky je uvedená v bodoch II.2.4 tohto oznámenia a bola uvedená v súťažných podkladoch.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.evo.gov.sk
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/09/2018 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.