Publications Office of the EU
Galway City Council - Supply and Delivery of up to two (2) Number 4wd Tractors to Galway City Council - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Galway City Council - Supply and Delivery of up to two (2) Number 4wd Tractors to Galway City Council

  • Публикувано
    14/10/2024
  • Срок
    08/11/2024
  • Отваряне на оферти
    08/11/2024
  • Възложено
    07/03/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Galway City Council_268
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: IE042 West
Стопански сектор (основен код по CPV)
16700000 Трактори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
230,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Supply and Delivery of up to two (2) number 4wd Tractors complete with Grass tires as per specifications and the trade in of two (2) No. Tractors to Galway City Council, Sandy Road Depot, Galway City.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4436847
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4436847
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/11/2024 12:30
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: cost
Описание: Most cost effective tender
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 1
Прогнозна стойност
230,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: RABBITT TRACTORS
Пощенски адрес:
Град: ATHENRY
Пощенски код: H65PF84
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.