Publications Office of the EU
Modificación del encargo a la sociedad pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), de los trabajos de asistencia técnica para oficina del dato de gobierno de navarra. Áreas de tecnología, innovación, de cultura de los datos y ética. (exp. 0005-0402-2022-000035) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Modificación del encargo a la sociedad pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), de los trabajos de asistencia técnica para oficina del dato de gobierno de navarra. Áreas de tecnología, innovación, de cultura de los datos y ética. (exp. 0005-0402-2022-000035)

  • Възложено
    14/05/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Място на изпълнение
NUTS code: anyw
Местоположение на купувача
NUTS code: ES220 Navarra
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
236,542.00 EUR
Референтен номер на търга
0005-MC08-2024-000008
Описание

RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: cost
Описание: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
236,542.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Пощенски адрес:
Град: Pamplona
Пощенски код: 31012
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.