Publications Office of the EU
Фpaнция-Nancy: Фотокопирни машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Nancy: Фотокопирни машини

  • Публикувано
    10/12/2016
  • Срок
    17/01/2017
  • Отваряне на оферти
    18/01/2017
  • Възложено
    25/04/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Université de Lorraine
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF Grand Est
Стопански сектор (основен код по CPV)
30121100 Фотокопирни машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
240,000.00 EUR
Референтен номер на търга
16B79
Описание

Location-maintenance d'une solution d'impression numérique laser couleur à destination de l'imprimerie centrale de l'université de Lorraine.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Université de Lorraine
Национален регистрационен номер: 13001550600012
Пощенски адрес: 2 avenue de la Forêt de Haye, TSA 20600
Град: Vandœuvre Cedex
Код по NUTS: FR41
Пощенски код: 54518
Държава: FRA
Лице за контакт: Service achats du site de Nancy Présidence, Direction des achats
Основен адрес: https://www.marches-publics.gouv.fr/index.php5?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&searchAnnCons
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/01/2017 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
240,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ricoh France
Пощенски адрес: 7-9 avenue Robert Schuman — parc Icade Paris Orly-Rungis
Град: Rungis
Пощенски код: 94150
Държава: FRA

Официално наименование: CHG-Meridian France
Пощенски адрес: 5 rue Scribe
Град: Paris
Пощенски код: 75009
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.