Publications Office of the EU
Дaния-Assens: Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Дaния-Assens: Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда

  • Публикувано
    05/11/2019
  • Срок
    03/12/2019
  • Отваряне на оферти
    03/12/2019
  • Възложено
    27/12/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Assens Affald & Genbrug A/S
Място на изпълнение
NUTS code: DK031 Fyn
Местоположение на купувача
NUTS code: DK031 Fyn
Стопански сектор (основен код по CPV)
90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
13,764,186.00 DKK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Kørsel af containere med diverse affaldsfraktioner fra genbrugspladser i Assens kommune til diverse behandlingsanlæg.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Assens Affald & Genbrug A/S
Национален регистрационен номер: 32141315
Пощенски адрес: Skovvej 2B
Град: Assens
Код по NUTS: DK031
Пощенски код: 5610
Държава: DNK
Лице за контакт: Dennis Tranholm Jensen
Основен адрес: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
По електронен път чрез:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/12/2019 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
13,764,186.00 DKK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Snave Vognmandsforretning ApS
Пощенски адрес:
Град: Haarby
Пощенски код:
Държава: DNK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.