Publications Office of the EU
Фpaнция-Valdahon: Инженерни услуги в строителството - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Valdahon: Инженерни услуги в строителството

  • Публикувано
    09/02/2023
  • Срок
    06/04/2023
  • Отваряне на оферти
    07/04/2023
  • Възложено
    17/05/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
syndicat Mixte Doubs Très Haut Débit
Място на изпълнение
NUTS code: FRC21 Doubs
Местоположение на купувача
NUTS code: FRC21 Doubs
Стопански сектор (основен код по CPV)
71300000 Инженерни услуги в строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
SMIX_2023_01_MOE_VDR
Описание

la présente consultation concerne un marché de maîtrise d'oeuvre en vue d'assurer le suivi de différentes missions pour le compte du Syndicat mixte Doubs THD dans le cadre de " la vie du réseau FTTH " sur le département du Doubs. Concerne des opérations de sécurisation, de densification et de contrôle du réseau

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: syndicat Mixte Doubs Très Haut Débit
Пощенски адрес: 6 rue du collège
Град: Valdahon
Код по NUTS: FRC21
Пощенски код: 25800
Държава: FRA
Лице за контакт: Cyril PHILIPPONNAT, Directeur technique
Основен адрес: http://synd-doubs-thd.e-marchespublics.com
По електронен път чрез:
https://synd-doubs-thd.e-marchespublics.com/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/04/2023 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1,600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: safege sas - suez Consulting
Пощенски адрес: 10 rue La Fayette
Град: Besancon
Пощенски код: 25000
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.