Publications Office of the EU
Иcпaния-Куенца: Услуги по отстраняване на утайки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Куенца: Услуги по отстраняване на утайки

  • Публикувано
    06/08/2016
  • Срок
    19/09/2016
  • Възложено
    12/12/2016
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: ES España
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90513600 Услуги по отстраняване на утайки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
432,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
168,894.00 EUR
Референтен номер на търга
CA01/16
Описание

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Пощенски адрес: Plaza de España, s/n
Град: Cuenca
Пощенски код: 16001
Държава: ESP
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
432,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
168,894.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Пощенски адрес:
Град:
Пощенски код:
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.