Publications Office of the EU
Полша-Ostrowiec Świętokrzyski: Ортопедични имплантанти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Ostrowiec Świętokrzyski: Ортопедични имплантанти

  • Публикувано
    30/05/2022
  • Срок
    27/06/2022
  • Отваряне на оферти
    27/06/2022
  • Възложено
    05/07/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
Място на изпълнение
NUTS code: PL72 Świętokrzyskie
Местоположение на купувача
NUTS code: PL721 Kielecki
Стопански сектор (основен код по CPV)
33183100 Ортопедични имплантанти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,060,110.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,060,110.00 PLN
Референтен номер на търга
Sprawa ZP/19/2022
Описание

Przedmiotem zamówienia jest zakup w formie komisu artykułów do operacji ortopedycznych według szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ:
pakiet 1 – endoprotezy biodro/kolano/bark

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/06/2022 11:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,060,110.00 PLN
Окончателна договорна стойност
1,060,110.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Johnson&Johnson Poland Sp. z o. o
Пощенски адрес:
Град: Warszawa
Пощенски код:
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.