Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Реактиви за кръвен анализ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Реактиви за кръвен анализ

  • Публикувано
    29/04/2014
  • Срок
    23/05/2014
  • Отваряне на оферти
    05/06/2014
  • Възложено
    30/06/2014
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696200 Реактиви за кръвен анализ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
491,953.50 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
284,669.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
GCASU 2014-140
Описание

Este contrato tiene por objeto el suministro de frascos para hemocultivos y reactivos para detección de crecimiento de mycobacterium tuberculosis y otras micobacterias.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Пощенски адрес: c/ Joaquín Rodrigo, 2
Град: Madrid
Пощенски код: 28222
Държава: ESP
Лице за контакт: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/06/2014 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.