Publications Office of the EU
Полша-Poznań: Услуги по пране и химическо чистене - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Poznań: Услуги по пране и химическо чистене

  • Публикувано
    06/12/2016
  • Срок
    13/01/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Стопански сектор (основен код по CPV)
98310000 Услуги по пране и химическо чистене
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,180,147.09 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
SZW/SZP/59/2016
Описание

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pralniczych.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Национален регистрационен номер: 000292209
Пощенски адрес: Juraszów 7/19
Град: Poznań
Код по NUTS: PL415
Пощенски код: 60-479
Държава: POL
Лице за контакт: Sekcja Zamówień Publicznych
Основен адрес: www.lutycka.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,180,147.09 PLN
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.