Publications Office of the EU
Lucrări de modernizare/reamenajare a 7 agenții aparținând Sucursalei Zonale Timișoara - Timiș - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lucrări de modernizare/reamenajare a 7 agenții aparținând Sucursalei Zonale Timișoara - Timiș

  • Публикувано
    25/09/2024
  • Срок
    31/10/2024
  • Отваряне на оферти
    31/10/2024
  • Възложено
    15/04/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
45453000 Строителни работи по възстановяване и възобновяване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,507,323.12 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,411,629.00 RON
Референтен номер на търга
12397185202439
Описание

Lucrări modernizare/reamenajare a 7 agenții aparținând Sucursalei Zonale Timișoara-Timiș”, parte a obiectivului de investiții „Lucrări de modernizare/amenajare 70 de agenții Standard”, în care își desfașoară activitatea Compania Nationala "Loteria Română" S.A. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la clarificări în a 11 zi înaintea termenului limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde DOAR la solicitările de clarificări adresate de către operatorii economici până la termenul-limită stabilit.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/10/2024 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Perioada de garanție
Прогнозна стойност
1,507,323.12 RON
Окончателна договорна стойност
1,411,629.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HCV & FAMILY BUILDING CONCEPT
Пощенски адрес:
Град: Dumbravita
Пощенски код: 307160
Държава:
Официално наименование: PF CONSTRUCT 2018
Пощенски адрес:
Град: Timisoara
Пощенски код: 300685
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.