Publications Office of the EU
Фpaнция-Poitiers: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Poitiers: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    30/01/2018
  • Срок
    06/03/2018
  • Отваряне на оферти
    07/03/2018
  • Възложено
    16/05/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Grand poitiers communaute urbaine
Място на изпълнение
NUTS code: FRI34 Vienne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI34 Vienne
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
25,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
300,000,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
14
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Entretien et amélioration du patrimoine bâti.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-securises.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/03/2018 09:00
Купувачи
Ville de Poitiers
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.