Publications Office of the EU
Фpaнция-Clermont Ferrand: Строителни и монтажни работи на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Clermont Ferrand: Строителни и монтажни работи на пътища

  • Възложено
    05/11/2021
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Място на изпълнение
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
538,863.15 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Купувачи
Commune de NERONDE S/DORE
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
538,863.15 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: COLAS FRANCE
Пощенски адрес:
Град: GERZAT
Пощенски код:
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.