Publications Office of the EU
Иcпaния-Билбао: Услуги по почистване на сгради, без жилищните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Билбао: Услуги по почистване на сгради, без жилищните

  • Обявено
    15/07/2022
  • Очаквана дата на публикуване
    30/09/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Agencia Estatal de Administracion Tributaria
Място на изпълнение
NUTS code: ES21 País Vasco
Местоположение на купувача
NUTS code: ES21 País Vasco
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
141,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servicio de limpieza para los edificios de la Agencia Tributaria en la provincia de Álava durante un año

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
141,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.