Publications Office of the EU
Пopтyгaлия-Ribeira Grande: Услуги по превозване на отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Пopтyгaлия-Ribeira Grande: Услуги по превозване на отпадъци

  • Публикувано
    27/06/2018
  • Срок
    23/07/2018
  • Възложено
    13/12/2018
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Място на изпълнение
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Местоположение на купувача
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Стопански сектор (основен код по CPV)
90513000 Услуги по превозване на отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,017,167.49 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,348,889.80 EUR
Референтен номер на търга
01/2018
Описание

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Пощенски адрес: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Град: Ribeira Grande
Код по NUTS: PT200
Пощенски код: 9600-228
Държава: PRT
Основен адрес: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
По електронен път чрез:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
4,017,167.49 EUR
Окончателна договорна стойност
2,348,889.80 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Пощенски адрес:
Град: Ponta Delgada
Пощенски код:
Държава: PRT

Официално наименование: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Пощенски адрес:
Град: Ponta Delgada
Пощенски код:
Държава: PRT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.