Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Услуги, свързани с радиоактивни, токсични, медицински и опасни отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Услуги, свързани с радиоактивни, токсични, медицински и опасни отпадъци

  • Публикувано
    17/09/2014
  • Срок
    28/10/2014
  • Възложено
    03/12/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Mindef/EMA/SCA/PFAF-CE/BAP
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90520000 Услуги, свързани с радиоактивни, токсични, медицински и опасни отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,800.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
PFAF-CE-AOO-14-072
Описание

Mise à disposition de contenants, enlèvement des contenants, traitement des déchets.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: PFAF-CE
Национален регистрационен номер: 13001536500013
Пощенски адрес: quartier Général Frère, BP 90226
Град: Lyon Cédex 07
Пощенски код: 69362
Лице за контакт: Secrétariat des marchés
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
18,800.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SITA Centre-Est
Пощенски адрес: 8 rue du Colonel Riez
Град: Firminy
Пощенски код: 42700
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.