Publications Office of the EU
Итaлия-Olbia: Услуги по почистване на канавки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Итaлия-Olbia: Услуги по почистване на канавки

  • Публикувано
    24/06/2019
  • Срок
    04/07/2019
  • Отваряне на оферти
    08/07/2019
  • Възложено
    08/08/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Comune di Olbia
Място на изпълнение
NUTS code: ITG2 Sardegna
Местоположение на купувача
NUTS code: ITG2 Sardegna
Стопански сектор (основен код по CPV)
90641000 Услуги по почистване на канавки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
983,159.25 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
392,540.39 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servizio di manutenzione dei canali cittadini all’interno del territorio del Comune di Olbia, consistenti in taglio della vegetazione e rimozione rifiuti dall’alveo.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Comune di Olbia
Пощенски адрес: Via Dante 1
Град: Olbia
Код по NUTS: ITG29
Пощенски код: 07026
Държава: ITA
Лице за контакт: Geom. Fabio Sanna
Основен адрес: https://www.comune.olbia.ot.it
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/07/2019 09:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.