Publications Office of the EU
ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

  • Публикувано
    03/07/2024
  • Срок
    09/08/2024
  • Отваряне на оферти
    09/08/2024
  • Възложено
    10/02/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
IT-Dienstleistungszentrum Berlin (AöR)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
79417000 Консултантски услуги, свързани с безопасност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
22,400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
055_2024
Описание

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/08/2024 13:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.