Publications Office of the EU
Полша-Brwinów: Услуги по почистване на улици от сняг - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Brwinów: Услуги по почистване на улици от сняг

  • Възложено
    03/12/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gmina Brwinów
Място на изпълнение
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Местоположение на купувача
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Стопански сектор (основен код по CPV)
90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,672,719.90 EUR
Референтен номер на търга
ZP.271.64.2018
Описание

Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje: 1) Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników gminnych, określonych w załączniku nr 7 do SIWZ (załącznik nr 1 do umowy): a) Zakres A (płużenie, sypanie), który obejmuje płużenie lub sypanie na drogach o długości 110 km i chodnikach i parkingach na pow. 43 152 m2. Zamawiający może polecić Wykonawcy wykonanie na danym zakresie płużenia lub sypania, lub płużenia z sypaniem – w zależności od potrzeb i oceny warunków atmosferycznych. Czynności te będą rozliczone według cen jednostkowych określonych w formularzu ofertowym (zakres określony w załączniku nr 1 do umowy). b) Zakres B (płużenie), który obejmuje płużenie na drogach o długości 60 km. Zamawiający może polecić Wykonawcy na danym zakresie wykonanie także sypania na długości 40 km dróg – w zależności od potrzeb i warunków atmosferycznych.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,672,719.90 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o.
Пощенски адрес:
Град: Pruszków
Пощенски код: 05-800
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.