Publications Office of the EU
Закупуване на карбуран въз основа на стойностни електрически карти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Закупуване на карбуран въз основа на стойностни електрически карти

  • Публикувано
    30/03/2026
  • Срок
    08/05/2026
  • Отваряне на оферти
    08/05/2026
  • Възложено
    08/06/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
COMPANIA DE APA OLT SA
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO414 Olt
Стопански сектор (основен код по CPV)
09130000 Нефт и негови дестилати
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,132,231.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,949,480.00 RON
Референтен номер на търга
2026/1/21307548
Описание

Предмет на договора е доставката до помпата на дизелово гориво и бензин на базата на електронни карти с покритие на станциите за доставка в цялата страна. Броят на дните, до които заинтересованите икономически оператори могат да поискат разяснения преди крайния срок за подаване на оферти/кандидати, е 19 дни преди крайния срок за подаване на оферти. Възложителят отговаря ясно и изчерпателно на всички искания за разяснения/допълнителна информация, както следва: - 25 дни преди крайния срок за подаване на оферти за искания за разяснения, подадени 34 дни преди крайния срок за подаване на оферти; - 11 дни преди крайния срок за подаване на оферти за искания за разяснения, подадени 19 дни преди крайния срок за подаване на оферти.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/05/2026 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Distanta dintre statiile peco si localitatiele in care entitatea contractanta detine sedii. Punctaj total: maxim 80 puncte.
Прогнозна стойност
4,132,231.00 RON
Окончателна договорна стойност
3,949,480.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ROMPETROL DOWNSTREAM
Пощенски адрес:
Град: Bucuresti
Пощенски код: 013702
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.