Publications Office of the EU
Иcпaния-Валенсия: Работи по поддръжане на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Валенсия: Работи по поддръжане на пътища

  • Публикувано
    19/05/2017
  • Срок
    29/06/2017
  • Отваряне на оферти
    28/07/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Conselleria de Vivienda, Obras Públicas y Vertebración del Territorio
Място на изпълнение
NUTS code: ES523 Valencia / València
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233141 Работи по поддръжане на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
42,996,908.71 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2017/30/23
Описание

Conservación, reparación, adecuación, señalización, balizamiento, alumbrado y jardinería carreteras de la Conselleria de Vivienda, Obra Públicas y Vertebración del Territorio, Valencia centro y Valencia sur.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/07/2017 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.