Publications Office of the EU
Фpaнция-Vitrolles: Строителни работи, свързани с озеленяването - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Vitrolles: Строителни работи, свързани с озеленяването

  • Публикувано
    10/05/2022
  • Срок
    13/06/2022
  • Отваряне на оферти
    15/06/2022
  • Възложено
    05/10/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
commune de vitrolles
Място на изпълнение
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
57,177.38 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2022O001-002
Описание

création et réalisation D'Espaces plantes avec petits travaux de voirie et maçonnerie

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_hP3RB0Xguw
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/06/2022 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.