Publications Office of the EU
Гepмaния-Greifswald: Инженерни услуги по проектиране и конструиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Greifswald: Инженерни услуги по проектиране и конструиране

  • Публикувано
    05/07/2022
  • Срок
    01/08/2022
  • Възложено
    12/12/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
Място на изпълнение
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Местоположение на купувача
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Стопански сектор (основен код по CPV)
71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.subreport.de/E38393864
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AWADES GmbH & Co. KG
Пощенски адрес: Höftersbusch 1
Град: Lengerich
Пощенски код: 49838
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.