Publications Office of the EU
Фpaнция-Бордо: Услуги по почистване на сгради, без жилищните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Бордо: Услуги по почистване на сгради, без жилищните

  • Публикувано
    29/08/2015
  • Срок
    08/10/2015
  • Възложено
    30/11/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Mairie de Bordeaux
Място на изпълнение
NUTS code: FRI12 Gironde
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,514,875.00 EUR
Референтен номер на търга
P150135-nettoPiscines
Описание

Nettoyage des piscines de la Ville de Bordeaux.
Le marché est conclu pour 60 mois à compter de sa notification.
Le délai d'exécution des prestations se confond avec la durée du marché.
Pour les procédures européennes, les marchés à bons de commande de l'article 77 du code des marchés publics doivent être regardés comme des accords-cadres avec un seul opérateur économique au sens de la directive 2004/24/UE du 26.2.2014.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Mairie de Bordeaux — cité municipale
Пощенски адрес: 4 rue Claude Bonnier
Град: Bordeaux Cedex
Пощенски код: 33077
Лице за контакт: Direction de la concurrence et de la commande publique
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,514,875.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Cemonet Aquitaine
Пощенски адрес: ZA Godard — 2 allée du Parc
Град: Le Bouscat
Пощенски код: 33110
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.