Publications Office of the EU
Фpaнция-Dives-sur-Mer: Застрахователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Dives-sur-Mer: Застрахователни услуги

  • Публикувано
    08/09/2017
  • Срок
    09/10/2017
  • Отваряне на оферти
    10/10/2017
  • Възложено
    13/12/2017
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CC Normandie Cabourg pays d'Auge
Място на изпълнение
NUTS code: FRD11 Calvados
Местоположение на купувача
NUTS code: FR France
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
711,341.00 EUR
Референтен номер на търга
0117013
Описание

Assurance collective statutaire des agents permanents (titulaires et stagiaires) affiliés à la CNRACL de la Communauté de communes Normandie Cabourg pays d'Auge

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://demat.centraledesmarches.com/7034219
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/10/2017 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
711,341.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CIGAC
Пощенски адрес:
Град: Lyon
Пощенски код: 69338
Държава: FRA

Официално наименование: Groupama centre manche
Пощенски адрес:
Град: Chartres
Пощенски код: 28008
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.