Publications Office of the EU
Швeция-Aneby: Услуги на сухопътен пътнически транспорт, без разписание - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Швeция-Aneby: Услуги на сухопътен пътнически транспорт, без разписание

  • Публикувано
    04/09/2013
  • Срок
    24/10/2013
  • Отваряне на оферти
    25/10/2013
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Aneby kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
60140000 Услуги на сухопътен пътнически транспорт, без разписание
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
13/29
Описание

Aneby kommun avser att upphandla skolskjuts och inbjuder härmed Er att inkomma med anbud. Uppdraget innebär för leverantören att ombesörja skolskjuts för elever till den obligatoriska skolan (grundskola, särskola). Uppdraget omfattar även transport av elever i anslutning till skolaktiviteter, exempelvis badresor.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Aneby kommun
Пощенски адрес: Box 53
Град: Aneby
Пощенски код: 578 22
Държава: SWE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/10/2013 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.