Publications Office of the EU
Литвa-Вилнюс: Услуги в областта на връзките с обществеността - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Литвa-Вилнюс: Услуги в областта на връзките с обществеността

  • Публикувано
    30/04/2020
  • Срок
    04/06/2020
  • Отваряне на оферти
    04/06/2020
  • Възложено
    17/08/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Turto valdymo ir ūkio departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Място на изпълнение
NUTS code: LT Lietuva
Местоположение на купувача
NUTS code: LT Lietuva
Стопански сектор (основен код по CPV)
79416000 Услуги в областта на връзките с обществеността
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
67,000.00 EUR
Референтен номер на търга
482860
Описание

Parengti ir įgyvendinti visuomenės informavimo kampaniją apie vykstančius pokyčius regionuose bei Europos Sąjungos investicijas į viešąją infrastruktūrą ir regionų plėtrą. Ši visuomenės informavimo kampanija turi informuoti plačiąją visuomenę, regionų gyventojus apie socialinę raidą regionuose, viešinti infrastruktūros projektų sukuriamą teigiamą pokytį gyvenimo kokybei ir verslo plėtrai, skatinti piliečių aktyvumą ir norą įsitraukti į sukuriamos viešosios infrastruktūros panaudojimą ir įveiklinimą, stiprinti regioninį identitetą ir skatinti piliečių pasididžiavimo jausmą vykstančiais pokyčiais.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Turto valdymo ir ūkio departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Национален регистрационен номер: 188729923
Пощенски адрес: Šventaragio g. 2
Град: Vilnius
Код по NUTS: LT
Пощенски код: LT-01122
Държава: LTU
Лице за контакт: Evaldas Stadalius
Основен адрес: http://tvud.lrv.lt/
По електронен път чрез:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=509540&B=PPO
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/06/2020 14:45
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
67,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UAB „Headline Agency“
Пощенски адрес:
Град: Vilnius
Пощенски код:
Държава: LTU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.