Publications Office of the EU
Лaтвия-Рига: Инженерни услуги по проектиране и конструиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Лaтвия-Рига: Инженерни услуги по проектиране и конструиране

  • Публикувано
    08/04/2022
  • Срок
    10/05/2022
  • Отменено
    07/06/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Място на изпълнение
NUTS code: LV00 Latvija
Местоположение на купувача
NUTS code: LV00 Latvija
Стопански сектор (основен код по CPV)
71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
LVC 2022/54/AC
Описание

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Национален регистрационен номер: 40003344207
Пощенски адрес: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Град: Rīga
Код по NUTS: LV00
Пощенски код: LV - 1050
Държава: LVA
Лице за контакт: Jolanta Inga Brasa
Основен адрес: https://www.lvceli.lv
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/05/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.