Publications Office of the EU
Фpaнция-Тулуза: Строителни и монтажни работи на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Тулуза: Строителни и монтажни работи на пътища

  • Публикувано
    05/10/2022
  • Срок
    10/11/2022
  • Отваряне на оферти
    10/11/2022
  • Възложено
    15/02/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
conseil Départemental Haute-Garonne
Място на изпълнение
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
22cd310193
Описание

accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://haute-garonne.marches-publics.info
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/11/2022 16:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: eiffage Route Grand-Sud - etablissement Midi-Pyrénées
Пощенски адрес: zi De La Madeleine
Град: Flourens
Пощенски код: 31130
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.