Publications Office of the EU
Итaлия-Рим: Услуги, свързани с научни изследвания и разработки в областта на матералите, използвани за целите на безопасността и отбраната - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Рим: Услуги, свързани с научни изследвания и разработки в областта на матералите, използвани за целите на безопасността и отбраната

  • Възложено
    09/12/2013
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
73400000 Услуги, свързани с научни изследвания и разработки в областта на матералите, използвани за целите на безопасността и отбраната
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
441,030.00 EUR
Референтен номер на търга
C.I.G. (Codice Identificativo Gara): n. 5506071985.
Описание

Progetto di ricerca e sviluppo titolato "Sistema di Controllo Terminale Diretto (SCTD) delle operazioni di Water Bombing su aree di incendio e sua applicabilità ad operazioni similari di Close Air Support". Fase unica. C.I.G. (Codice Identificativo Gara): 5506071985.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
441,030.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Raggruppamento Temporaneo di Imprese costituito dalla Ditta Inaer Aviation Italia S.p.A. – Divisione Ala Fissa in qualità di mandataria e A3R S.r.l. in qualità di mandante
Пощенски адрес: Aeroporto Internazionale di Ciampino – G. B. Pastine) Via Mario Mameli snc
Град: Milano
Пощенски код: 00043
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.