Publications Office of the EU
Serviceavtal: Ventilationsaggregat och byte av filter - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Serviceavtal: Ventilationsaggregat och byte av filter

  • Публикувано
    28/02/2024
  • Срок
    27/03/2024
  • Възложено
    13/05/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lidingö stad
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE110 Stockholms län
Стопански сектор (основен код по CPV)
42514310 Въздушни филтри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
17,000,000.00 SEK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Ramavtalet omfattar tillsyn, felavhjälpande underhåll av Lidingö stads ventilationsaggregat samt byte av filter.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
allowed
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

42514310 - Въздушни филтри

45330000 - Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации

45331000 - Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

50000000 - Услуги по ремонт и поддръжка

45000000 - Строителни и монтажни работи

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
17,000,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bravida Sverige AB
Пощенски адрес:
Град: Årsta
Пощенски код: 12040
Държава:
Официално наименование: Gunnar Karlsen Sverige AB
Пощенски адрес:
Град: Luleå
Пощенски код: 973 46
Държава:
Официално наименование: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Пощенски адрес:
Град: Stockholm
Пощенски код: 11662
Държава:
Официално наименование: Property Maintenance Sverige AB
Пощенски адрес:
Град: BANDHAGEN
Пощенски код: 12459
Държава:
Официално наименование: Uni-vent Rör AB
Пощенски адрес:
Град: ÄLVSJÖ
Пощенски код: 125 71
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.