Publications Office of the EU
България-София: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-София: Електрическа енергия

  • Публикувано
    30/09/2022
  • Срок
    31/10/2022
  • Отваряне на оферти
    01/11/2022
  • Възложено
    05/01/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,240,390.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,690,390.00 BGN
Референтен номер на търга
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Описание

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/234082
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/11/2022 14:00
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,240,390.00 BGN
Окончателна договорна стойност
1,690,390.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Електрохолд Трейд ЕАД
Пощенски адрес: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Град: гр. София
Пощенски код: 1000
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.