Publications Office of the EU
Фpaнция-Juvisy-sur-Orge: Мебелировка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Juvisy-sur-Orge: Мебелировка

  • Публикувано
    14/12/2022
  • Срок
    20/01/2023
  • Отваряне на оферти
    20/01/2023
  • Възложено
    18/04/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
grand orly seine bievre
Място на изпълнение
NUTS code: FR10 Île de France
Местоположение на купувача
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Стопански сектор (основен код по CPV)
39100000 Мебелировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
280,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
280,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
22 10 028-029
Описание

acquisition de mobilier pour le nouveau groupe scolaire Vercingétorix de la Ville de Juvisy sur Orge

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=828381&orgAcronyme=a1z
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/01/2023 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.