Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Осигуряване на курсове по чужди езици - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Прага: Осигуряване на курсове по чужди езици

  • Обявено
    27/08/2016
  • Публикувано
    18/02/2017
  • Срок
    23/03/2017
  • Отваряне на оферти
    23/03/2017
  • Възложено
    20/08/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
80580000 Осигуряване на курсове по чужди езици
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,197,230.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,142,712.00 CZK
Референтен номер на търга
VZ 6/2017
Описание

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Национален регистрационен номер: 00551023
Пощенски адрес: Na Poříčním právu 376/1
Град: Praha 2
Код по NUTS: CZ010
Пощенски код: 128 01
Държава: CZE
Лице за контакт: Ing. Jana Jandová
Основен адрес: http://www.mpsv.cz/cs/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/03/2017 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
6,197,230.00 CZK
Окончателна договорна стойност
9,142,712.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: GLOSSA, s. r. o.
Пощенски адрес: Jindřišská 898/11
Град: Praha 1
Пощенски код: 110 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.