Publications Office of the EU
Обединено кралство-Лондон: Комплекти от софтуерни пакети - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Обединено кралство-Лондон: Комплекти от софтуерни пакети

  • Възложено
    01/07/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Department for Transport
Място на изпълнение
NUTS code: UKI London
Местоположение на купувача
NUTS code: UKI London
Стопански сектор (основен код по CPV)
48422000 Комплекти от софтуерни пакети
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,000,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,000,000.00 GBP
Референтен номер на търга
T IT 0066
Описание

Безсрочни лицензи на SAP за платформата SAP ECC6 за непрекъснатост на услугата във връзка със споразумението за съвместно предоставяне на услуги по ISSC1, което беше удължено от май 2020 г. до май 2023 г.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
7,000,000.00
Окончателна договорна стойност
7,000,000.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SAP (UK) Ltd
Пощенски адрес: Clockhouse Place, Bedfont Road
Град: Feltham
Пощенски код: TW14 8HD
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.