Publications Office of the EU
Услуги по почистване на работните места, принадлежащи на SC APT SA Braila - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Услуги по почистване на работните места, принадлежащи на SC APT SA Braila

  • Публикувано
    09/07/2024
  • Срок
    19/08/2024
  • Отваряне на оферти
    19/08/2024
  • Възложено
    03/10/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO221 Brăila
Стопански сектор (основен код по CPV)
90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,636,560.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,635,000.00 RON
Референтен номер на търга
2733861_2024PAAPD1493086
Описание

Предмет на договора е предоставянето на услуги по почистване на работните места, принадлежащи на SC APT SA Braila, изпълняващи всички дейности, посочени в тръжните спецификации и в съответствие със задълженията, поети по договора. Възлагащият орган ще отговори ясно и изцяло на всички искания за разяснения на единадесетия ден преди крайния срок, определен за подаване на офертата. Брой дни, в рамките на които могат да бъдат поискани разяснения преди крайния срок за подаване на оферти/кандидати: 18 дни преди крайния срок за подаване на оферти.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/08/2024 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Pretul ofertei
Прогнозна стойност
1,636,560.00 RON
Окончателна договорна стойност
1,635,000.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Astru Grup SRL
Пощенски адрес:
Град: Braila
Пощенски код: 810074
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.